MENU

Windy Hydrauliczne

Jeden z najpopularniejszych systemów dźwigowych stosowanych w ostatnich latach.

Windy Linowe

Charakteryzują się dużą wydajnością oraz dużą prędkością przewożenia.

Windy bez maszynowni

Dźwigi bez maszynowni uznawane są jako jedna z największych innowacji w przemyśle dźwigowym.

Windy panoramiczne

Windy panoramiczne o konstrukcji stalowej o obudowie szklano-nierdzewne.

Windy Towarowe

Windy Osobowe

Liftronik daje Państwu szeroki wachlarz wind, które dostosowujemy indywidualnie pod każdego z Państwa aby idealnie trafić w Państwa potrzeby. Oprócz montażu i serwisu wind osobowych jesteśmy w stanie również zaprojektować oraz wykonać dla Państwa całkowicie indywidualne zamówienie, które przystosowane będą do montażu w szybach żelbetowych lub stalowych konstrukcjach – również panoramicznych. Na każdym etapie realizacji inwestycji z najwyższą starannością przestrzegane są wszystkie obecnie obowiązujące normy.

Nasze dźwigi osobowe dają naszym klientom najwyższą satysfakcje, poprzez maksymalny komfort oraz niezawodność naszych systemów instalowanych nawet w wymagających środowisk.

Nasze dźwigi osobowe mogą być z typową maszynownią nad szybem jak i również bez maszynowni. Nasze dźwigi są urządzeniami m.in. takich firm jak Otis, GMV czy Schindler.

Windy osobowe firmy Liftronik zapewniają najwyższą jakość , najniższy poziom hałasu, bardzo niskie zużycie prądu i bardzo łatwą obsługę.

Zapraszamy do kontaktu aby na bezpośrednim spotkaniu dopasować indywidualną ofertę dla Państwa

Dźwigi Towarowo – Osobowe

Dźwigi towarowe zostały zaprojektowane do pionowego transportu rzeczy o dużych rozmiarach i wadze. Stosowane są najczęściej w takich obiektach jak: sklepy, hurtownie, gdzie często zachodzi potrzeba transportu towarów na paletach, wózkach, magazyny, hale produkcyjne, w kontenerach itp.

Dźwigi Towarowo – Osobowe to windy, dostosowane do transportu zarówno ciężarów o dużej masie jak i odpowiadającej temu ciężarowi liczbie osób. Windy towarowo – osobowe są na tyle uniwersale, że swoje zastosowanie mogą mieć wszędzie, czyli i tam gdzie jest potrzeba przewożenia ciężarów jak i istnieje konieczność przewożenia również ludzi.

Montowane przez firmę Liftronik windy towarowo – osobowe są zaprojektowane ze starannością do najmniejszego szczegółu dla Państwa satysfakcji.

Windy Osobowe

Wrocław

Windy Szpitalne

Kolejną grupą dźwigów oferowaną przez naszą firmę są – windy szpitalne. Wrocław, Warszawa, Szczecin, Gdańsk czy też Łódź… ale to nie chodzi o miasto! Tutaj chodzi o to aby Ci wszyscy starsi, młodzi czy też w średnim wieku przebywający w szpitalu mogli się swobodnie a co najważniejsze wygodnie przemieszczać w razie zaistniałem potrzeby!

 Dźwigi szpitalne to teoretycznie bliźniaczka windy osobowej. Jednakże różni ich bardzo znacząca i poważna pełniona funkcja. Dźwig szpitalny pracuje w ciężkich sytuacjach, w sytuacjach gdzie chodzi o ludzkie życie. Montowane przez nas systemy dźwigowe w szpitalach są niezastąpione, niezawodne a do tego są piękne.

          Jak każdy wie obsługa windy sama w sobie jest dziecinnie prosta jednak winda szpitalna musi być jeszcze bardziej uproszczona. Musimy przecież pamiętać, że osoby przebywające w szpitalach mają często problem z poruszaniem się. Już na samym etapie tworzenia takiej windy bierzemy pod uwagę pacjentów.

A mianowicie: pacjenci na wózkach inwalidzkich, pacjenci poruszający się z trudnością, aż po takich, którzy mogą stracić przytomność.

          Windy przede wszystkim dostosowane są do przewożenia pacjentów.

 

Małe Dźwigi Towarowe

Małe dźwigi towarowe (o udźwigu od 5kg – 300kg) są niezastąpione przy transporcie pionowym towarów głównie w obiektach takich jak: hotele, biura, banki, restauracje, szkoły, magazyny, domy jednorodzinne, sklepy itp.

 Małe windy towarowe będące w naszej ofercie cechują się prostotą i estetyką wykonania. Samonośna konstrukcja dźwigu pozwala na montaż praktycznie w każdym obiekcie. Każde zlecenie jest wykonywane przez naszą firmę indywidualnie dla potrzeb klienta w dowolnym wariancie: maszynowni, drzwi oraz wybranym przez klienta standardzie. 

Zapraszamy do kontaktu z nami, ponieważ jako specjaliści w branży odpowiednio dopasujemy dźwig do Państwa potrzeb.

Windy Samochodowe

Windy specjalistyczno – towarowe

Windy Samochodowe

Windy samochodowe to odmiana hydraulicznych dźwigów towarowo-osobowych, zaprojektowanych do przewożenia samochodów.

Posiadanie windy parkingowej to na chwile obecna nie nie lada wizytówka dla Twojego osiedla mieszkaniowego czy też biurowego miejsca pracy. Najważniejsze jednak w jej posiadaniu jest jej funkcjonalność i niezawodność swojej pracy. Windy samochodowe montowane przez firmę Liftronik posiadają. Dźwigi samochodowe Wrocław są idealnym rozwiązaniem dla parkingów podziemnych oraz wielopoziomowych. Zazwyczaj jedyne takie rozwiązania zapewniające miejsca garażowe pod budynkami ulokowanymi w centrach dużych i średnich miast. Koszt jednej windy samochodowej i szybu dla dwupoziomowego parkingu podziemnego (naziemnego) stanowi około 30% wartości wybetonowania zjazdu lub też podjazdu. Mało tego! Dzięki użyciu dźwigu samochodowego zyskujemy 12/16 dodatkowych miejsc parkingowych!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress