MENU

Schody ruchome

LIFTRONIK dostarcza Państwu schody ruchome, które są spójnym połączeniem estetyki, bezpieczeństwa oraz ekologii. Cechują je nowoczesne wzornictwo, najwyższa jakość wykonania i najlepsze parametry techniczne.

 

Schody ruchome dzielimy następująco:

•Podstawowe zastosowanie w miejscach publicznych typu galerie handlowe, biurowce czy hotele.

•Oraz te poddawane wysokiemu natężeniu każdego dnia w takich miejscach jak: meto, lotniska, dworce kolejowe.

Każda z powyższych wersji schodów ruchomych występuje również w opcji przeznaczonych do użytku zewnętrznego.

UKŁADY PRACY – PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

Poniżej widzimy czynniki, które kierują naszym wyborem konkretnych schodów ruchomych:

•rodzaj budynku,

•miejsce instalacji i kierunek ruchu,

•natężenie ruchu,

•zastosowanie określone do funkcji budynku (budynki komercyjne / transportu publicznego),

•zastosowania specjalistyczne.

1.  Pojedynczy

Schody stosowane do łącznia dwóch poziomów. Najpopularniejsze zastosowanie to np. budynki biurowe kiedy np. rano jedziemy w jednym kierunku czyli do pracy i po południu kończąc prace wracamy w przeciwnym.

2.  Podwójny (ruch dwukierunkowy)

Schody ruchome poruszają się w dwóch przeciwnych kierunkach.

3.  Krzyżowy (ruch dwukierunkowy)

Największym powodzeniem cieszy się w niewielkich dwupoziomowych galeriach handlowych.

4.  Pojedynczy-ciągły (ruch jednokierunkowy)

Schody, które łączą kolejne poziomy danego budynku. Stosowane w domach towarowych gdzie w większości przypadków ludzie poruszają się z wózkami.

5.  Pojedynczy-nieciągły (ruch jednokierunkowy)

Są to schody, które łączą kolejne piętra budynku w ruchu jednokierunkowym nieciągłym. Nie są ona najszybszą formą poruszania się po kolejnych kondygnacjach. Są często stosowane w małych i średnich domach handlowych ponieważ ich układ pracy zachęca do odwiedzenia większej ilości sklepów.

6.  Podwójny-nieciągły (ruch dwukierunkowy)

Ruchome schody, które łączą kolejne poziomy w ruchu dwukierunkowym nieciągłym. Stosuje się je w domach towarowych, biurowcach i obiektach transportu publicznego. Poprzez powielenie tego układu możemy uzyskać efekt sekwencyjny czyli np. jeden kierunek każdego dnia.

7.  Krzyżowy-ciągły (ruch dwukierunkowy)

Ten układ stosuje się w dużych galeriach handlowych gdzie istotne jest szybkie poruszanie między kondygnacjami.

Liftronik oferuje Państwu najwyższej klasy niezawodne schody ruchome. Wrocław jest miejscem gdzie montowane przez nas schody przewożą kilka tysięcy ludzi.

 

Schody ruchome – Chodniki ruchome

Chodniki ruchome

Schody ruchome

Chodniki ruchome montowane przez firmę Liftronik z łatwością integrują się wizualnie z każdą częścią budynku. Bogata gama rodzajów wykończeni chodników zaczynając od szklanych balustrad w przeróżnych odcieniach, wielokolorowych poręczy, przykryć cokołów oraz możliwości oświetlenia a skończywszy na unikalnym wykończeniu podłóg z aluminium lub nierdzewnej stali.

Chodniki ruchome pochyłe

Chodniki ruchome poziome

Pochyłe chodniki ruchome o szerokości sięgającej do 1000 mm używane są do przewożenia ludzi z wózkami na zakupy. Opatentowane krótkie palety o głębokości tylko 133 mm zapewniają najkrótsze długości instalacji w przemyśle. To pozwala nam zaoszczędzić cenna przestrzeń np. w centrach handlowych.

Poziome chodniki ruchome od firmy Liftronik wykorzystują pas transportowy wykonany z palet aluminiowych. Przy szerokości do 1400 mm i długości transportowej do 150 m są najlepszym rozwiązaniem mobilności w obiektach publicznych, takich jak lotniska, centra handlowe, hale targowe lub w innych miejscach.

Liftronik daje Państwu jedną z najbardziej kompleksowych ofert chodników ruchomych na rynku. To z nami dostaniecie cały projekt wykonany od A do Z aby wasza satysfakcja uskrzydlała nas i motywowała do jeszcze cięższej pracy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress