MENU

Platformy dla Niepełnosprawnych

Dzięki prostoliniowym torze w platformie schodowej osoby niepełnosprawne z ogromną łatwością a przede wszystkim bezpiecznie będą mogły korzystać ze wszystkich miejsc publicznych.

Platforma schodowa z prostoliniowym torem jazdy (najlepsze rozwiązanie przy jednym biegu schodów) dla osób poruszających się wózkach inwalidzkich jest jedyną możliwością na sprawne i bezpieczne poruszanie się po miejscach publicznych

Szyta na miarę potrzeb:
Platformy schodowe są dostępne w 3 wariantach:

• normal – instalowane na schodach/klatkach schodowych o niewielkich rozmiarach;

• big – duża powierzchnia przeznaczona dla specjalistycznych wózków;

• extrabig – platforma o bardzo dużej powierzchni przeznaczona nie tylko dla wózków a także dla np. większych pojazdów takich jak skutery dla niepełnosprawnych.

Uniwersalność naszych rozwiązań technicznych gwarantuje wam łatwość instalacji platformy schodowej, która nie wymaga żadnych prac architektonicznych i istniejącym obiekcie.

Wysoka jakość naszych produktów pozwala nie tylko na montaż ich wewnątrz budynków ale również na zewnątrz gdzie warunki atmosferyczne w żadnym stopniu nie zakłócą ich działania.

Prostota idzie tutaj w parze z zaawansowaniem technicznym! Windy dla niepełnosprawnych są sterowane radiem aby osoby nieupoważnione nie mogły dobrowolnie ich używać oraz system chowania się barierek maksymalnie redukuję ilość zajmowanego miejsca w momencie gdy platforma nie jest używana.

Windy schodowe dla niepełnosprawnych we Wrocławiu ułatwiają poruszanie się wielu osobom, które stają się niezależne i ich codziennie czynności nie sprawiają im żadnego problemu.

Zapraszamy do kontaktu z nami aby precyzyjnie dostosować ofertę do Państwa potrzeb.

 

Windy dla niepełnosprawnych

Windy dla Niepełnosprawnych

Platformy pionowe są szczególnie przeznaczone dla takich obiektów jak: budynki mieszkalne, szkoły, przychodnie, banki, biura etc. Prosto mówiąc są to windy dla niepełnosprawnychsą one produktem niezwykle innowacyjnym a mówiąc to mamy na myśli ich elastyczność montażu, która pozwala na instalowanie ich w działających obiektach bez ingerencji w kondygnacje budynku. Windy dla niepełnosprawnych dzięki swojej małej powierzchni nie ograniczają innym osobom poruszania się po danej części budynku. Co najważniejsze nie ma tutaj jakiejkolwiek konieczności instalowania dużych urządzeń dźwigowych czy też szybów windowych.

Jak w poprzednim wypadku prosimy o zgłaszanie swoich chęci na instalacje a firma Liftronik zoptymalizuje indywidualną ofertą.

Każdy powstający nowy biurowiec, osiedle mieszkalne czy też galeria handlowa MUSI posiadać takie urządzenie jak windy dla niepełnosprawnych. Wrocław zaopatrujemy systematycznie w takie rozwiązania dźwigowe przez co z uśmiechem na  twarzy z radości ułatwiania życia innym dajemy możliwość dostania się w każde miejsce, które przez architektoniczne niedociągnięcia ograniczaj inwalidów nie pozwalają im żyć samodzielnie.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress